УКР
УКР

Video: Гралися з черепом: на Харківщині собаки знайшли людські рештки

Моторошна знахідка на Харківщині! Жінка просто на власному подвір'ї знайшла людський череп та кістки. У ледь притомному стані бідолашна викликала копів. Правоохоронці разом зі службовими собаками обнишпорили всю прилеглу територію, аби вийти на слід інших решток покійника. Чи знайшли бодай щось? Виявилося, череп пролежав у землі з пів року, адже на ньому і досі збереглися м'які тканини і навіть мізки. Ба більше, людську голову тут бачили вже не вперше, вона наче перекочується із місця на місце. Кому ж вона належала - чоловіку чи жінці? І хто міг вбити людину? Від цієї історії мурахи шкірою. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про страшну знахідку на міському звалищі Миколаєва  

Гралися з черепом: на Харківщині собаки знайшли людські рештки

0 Коментувати

Моторошна знахідка на Харківщині! Жінка просто на власному подвір’ї знайшла людський череп та кістки. У ледь притомному стані бідолашна викликала копів.

Правоохоронці разом зі службовими собаками обнишпорили всю прилеглу територію, аби вийти на слід інших решток покійника. Чи знайшли бодай щось?

Виявилося, череп пролежав у землі з пів року, адже на ньому і досі збереглися м’які тканини і навіть мізки. Ба більше, людську голову тут бачили вже не вперше, вона наче перекочується із місця на місце. Кому ж вона належала – чоловіку чи жінці? І хто міг вбити людину? Від цієї історії мурахи шкірою.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про страшну знахідку на міському звалищі Миколаєва

 

23.04.2019 20:12
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору