УКР
УКР

Video: Студенткам у луганській порностудії платили по 2 тисячі гривень

У Луганську викрили порностудію. Вона розміщувалася у центрі міста, у звичайній квартирі.У двох приміщеннях було весільне агенство, а у третьому - вебкамери, знаряддя для сексуальних утіх, а також записуючі та копіювальні пристрої. ВІДЕО. Клієнтами закладу були в основному іноземці. Вони, заплативши гроші, могли у себе вдома, через всесвітню мережу обрати українських моделей – клієнток так званого весільного агенства. Дівчатам по 18-20 років – всі студентки луганських вишів та ПТУ. Їх спеціально викликали на сеанс, який відбувався у тій самій третій кімнаті. Організатору порно студії 24. За виготовлення та розповсюдження порнографії чоловіку загрожує позбавлення волі до 7 років, дівчатам - штраф до 5 тисяч гривень.

Студенткам у луганській порностудії платили по 2 тисячі гривень

0 Коментувати

У Луганську викрили порностудію. Вона розміщувалася у центрі міста, у звичайній квартирі.У двох приміщеннях було весільне агенство, а у третьому – вебкамери, знаряддя для сексуальних утіх, а також записуючі та копіювальні пристрої.

ВІДЕО.

Клієнтами закладу були в основному іноземці. Вони, заплативши гроші, могли у себе вдома, через всесвітню мережу обрати українських моделей – клієнток так званого весільного агенства. Дівчатам по 18-20 років – всі студентки луганських вишів та ПТУ. Їх спеціально викликали на сеанс, який відбувався у тій самій третій кімнаті. Організатору порно студії 24. За виготовлення та розповсюдження порнографії чоловіку загрожує позбавлення волі до 7 років, дівчатам – штраф до 5 тисяч гривень.

21.11.2013 20:46
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору