ICTV - Разом краще

Video: Величезний потяг зійшов з колій – сімнадцять вагонів упали в лісі. Катастрофа на залізниці

Таке може наснитися лише у страшному сні: буквально за 12 кілометрів від Львова перекинулися одразу 17 вагонів із щебенем та рудою. Тільки уявіть, масштаби трагедії, якби катастрофа сталася у самісінькому місті. [read_more_news] Залізничники без перебільшення шоковані інцидентом та, навіть гадки не мають, що ж могло стати причиною аварії, але версію перевантаження вагонів вони вже відкинули. Роботи по розчищенню колії тривали більше доби, тож потяги пускали лише однією колією, а затримка в русі тривала півтори години.

Величезний потяг зійшов з колій – сімнадцять вагонів упали в лісі. Катастрофа на залізниці

0 Коментувати

Таке може наснитися лише у страшному сні: буквально за 12 кілометрів від Львова перекинулися одразу 17 вагонів із щебенем та рудою.

Тільки уявіть, масштаби трагедії, якби катастрофа сталася у самісінькому місті. Також по темі: Банда на чолі з екс-депутатом зливала газ з потягів

Залізничники без перебільшення шоковані інцидентом та, навіть гадки не мають, що ж могло стати причиною аварії, але версію перевантаження вагонів вони вже відкинули.

Роботи по розчищенню колії тривали більше доби, тож потяги пускали лише однією колією, а затримка в русі тривала півтори години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.08.2021 20:19

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: