ICTV - Разом краще

Video: Славута пережила тривожну ніч – у місті критична ситуація з медичним киснем

Кисню вистачить всього на дві години, ситуація критична! Після того хворі в реанімації почнуть помирати. У містечку Славута на Хмельниччині рідні інфікованих ковідом, які перебувають у тяжкому стані в місцевій лікарні, пережили тривожну ніч, коли медики заявили, що кисню хворим катастрофічно бракує та вистачить не всім.  [read_more_news] Нажахані люди почали дзвонити в лікарні сусідніх міст і деяких хворих таки перевезли, а міський голова Славути через соціальні мережі звернувся по допомогу із закликом забезпечити місто медичним киснем. Чи врятувало це ситуацію і що зараз коїться в місцевій лікарні? Про це далі у сюжеті.

Славута пережила тривожну ніч – у місті критична ситуація з медичним киснем

0 Коментувати

Кисню вистачить всього на дві години, ситуація критична!

Після того хворі в реанімації почнуть помирати.

У містечку Славута на Хмельниччині рідні інфікованих ковідом, які перебувають у тяжкому стані в місцевій лікарні, пережили тривожну ніч, коли медики заявили, що кисню хворим катастрофічно бракує та вистачить не всім.   Також по темі: Поїздки між областями України - кого не пускають у транспорт

Нажахані люди почали дзвонити в лікарні сусідніх міст і деяких хворих таки перевезли, а міський голова Славути через соціальні мережі звернувся по допомогу із закликом забезпечити місто медичним киснем.

Чи врятувало це ситуацію і що зараз коїться в місцевій лікарні?

Про це далі у сюжеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.10.2021 19:46

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: