ICTV - Разом краще

Video: Караючи своїх коханців, кровожерлива дама отримувала садистське задоволення – розправа на Львівщині

На Львівщині рокова пенсіонерка шокувала усе місто. Ви тільки послухайте: у своєму поважному віці, замість бавити онуків, жінка роками знущалася над своїм співмешканцем, і так жорстоко, що бідолашний врешті решт віддав богові душу! [read_more_news] Але й це ще не все, хижачка дві доби ховала від людей пораненого чоловіка, і викликала медиків лише тоді, коли злочин вже неможливо було приховати. Наша Євгенія Полікарпова побувала на місці злочину, і з’ясувала, що у фатальної бабці було стільки скелетів у шафі, що вистачило б на цілий бестселер.

Караючи своїх коханців, кровожерлива дама отримувала садистське задоволення – розправа на Львівщині

0 Коментувати

На Львівщині рокова пенсіонерка шокувала усе місто.

Ви тільки послухайте: у своєму поважному віці, замість бавити онуків, жінка роками знущалася над своїм співмешканцем, і так жорстоко, що бідолашний врешті решт віддав богові душу! Також по темі: У Києві чоловік шукав прихистку, а отримав ніж у груди та цементовану могилу

Але й це ще не все, хижачка дві доби ховала від людей пораненого чоловіка, і викликала медиків лише тоді, коли злочин вже неможливо було приховати.

Наша Євгенія Полікарпова побувала на місці злочину, і з’ясувала, що у фатальної бабці було стільки скелетів у шафі, що вистачило б на цілий бестселер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.07.2021 20:12

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: