ICTV - Разом краще
 • Головна
 • Проекти
 • Відео
 • Онлайн

Video: Атакують цвинтар в надії на дива! Дім музей та вкрадені могили у селі Святовасилівка

Приватизований цвинтар! Хіба таке можливо? Та без питань! Вирішили фанати самопроголошеного святого на Дніпропетровщині і буквально віджали у селян їхнє кладовище - разом із покійниками. Справжня війна за цвинтар розгорілась у селі Святовасилівка, де колись поховали звичайного священника. Згодом його віряни вирішили – покійний батюшка – святий. І просто навколо його могили почали зводити чудернацький дім-музей – з велетенськими фігурами казкових тварин, макетами вітрильників та підводних човнів і кольоровими куполами.[read_more_news] А цілій армії паломників, яка тепер масово атакує цвинтар в надії на дива, почали продавати не лише землю з кладовища, а й воду з фонтана, який вирили прямо з-під могили батюшки. Терпець селян остаточно увірвався, коли дізнались, що частину їхнього цвинтаря релігійні фанатики потайки приватизували - разом із їхніми покійними родичами. А згодом взагалі перестали пускати похоронні процесії через центральні ворота. На що тепер готові обурені люди, аби відвоювати вкрадені могили? Це варто побачити.

Атакують цвинтар в надії на дива! Дім музей та вкрадені могили у селі Святовасилівка

0 Коментувати

Приватизований цвинтар! Хіба таке можливо? Та без питань!

Вирішили фанати самопроголошеного святого на Дніпропетровщині і буквально віджали у селян їхнє кладовище – разом із покійниками.

Справжня війна за цвинтар розгорілась у селі Святовасилівка, де колись поховали звичайного священника.

Згодом його віряни вирішили – покійний батюшка – святий.

І просто навколо його могили почали зводити чудернацький дім-музей – з велетенськими фігурами казкових тварин, макетами вітрильників та підводних човнів і кольоровими куполами. Також по темі: Катафалк з труною та Москвич не поділили дорогу до кладовища - тепер всі там, куди летіли

А цілій армії паломників, яка тепер масово атакує цвинтар в надії на дива, почали продавати не лише землю з кладовища, а й воду з фонтана, який вирили прямо з-під могили батюшки.

Терпець селян остаточно увірвався, коли дізнались, що частину їхнього цвинтаря релігійні фанатики потайки приватизували – разом із їхніми покійними родичами.

А згодом взагалі перестали пускати похоронні процесії через центральні ворота.

На що тепер готові обурені люди, аби відвоювати вкрадені могили? Це варто побачити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.04.2021 19:11

Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: