У Луганську поблизу власного будинку знайшли мертвого господаря. В тому, що смерть була насильницькою, не було жодних сумнівів. У людини було ножове поранення у шию.
Слідчі встановили, що смертельне поранення чоловік отримав в іншому місці. Де саме – у мілліції теж дізналися. Сліди вели до сусідів. Далі хід слідства пішов, як по маслу. Сусіди саме святкували День народження господаря. Під час застілля імениннику не сподобалися вітання гостя і він без вагань полоснув людину ножем.
До теми: Вбив на день народження
Поранений до свого двору ще якось дійшов, пройте зайти до будинку – вже не зміг, помер від крововтрати. Хлопцю було двадцять два роки.
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!