Курйозний випадок у Криму. У центрі Севастополя міліція цілу ніч ходила навшпиньках – правоохоронці охороняли спокій злодія. Бандит заліз до магазину за крадіжкою, після чого зморився і заснув. Зайти до приміщення без дозволу його власників міліціонери не мали права. Тож поки їх шукали, мусили поводитися тихо, щоб не розбудити злодія.
Бійці ДСО приїхали на сигнал тривоги і просто з вулиці помітили в приміщенні незнайомця. Той вештався усередині, розпивав спиртне і харчувався просто з полиць. До супермаркету бійці потрапили лише через годину, коли про інцидент дізналися власники приміщення і дозволили ввійти.
До теми: Заснув у труні
Поява правоохоронців стала для чоловіка несподіванкою. Він не чинив опору і взагалі не розумів, що відбувається. Незнайомець навіть погрожував викликати міліцію, якщо його не залишать у спокої. За його словами, він нібито перебував у себе на роботі.
Причину такої поведінки встановили лише згодом. Як з’ясувалось, чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Коли свідомість остаточно його покинула, він почав з міліціонерів дражнитися та глузувати…
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!