На Рівненщині чоловік вбив матір двох дітей на їх дні народженні.
29-річний місцевий мешканець холоднокровно позбавив життя свою 23-річну дружину, осиротивши її двох малолітніх хлопчиків. Причина всьому – ревнощі. Пізніше, усвідомивши суть скоєного, чоловік намагався вкоротити віку й собі. Але завершити розпочате завадили родичі.
До теми: Вбив і спалив колишню дружину
Сім ножових поранень в голову та шию отримала дружина через ревнощі чоловіка. Останній приревнував жінку до одного з гостей, які завітали на день народження малюків. Трирічний та п’ятирічний син народилися майже в один день. Коли у розпал свята дружина кудись зникла – чоловік пішов на пошуки. Думав, що застане з коханцем. Але ні. Побачив її у дворі. Та просто розмовляла по телефону…
За словами вбивці, якби дружина попросила її не вбивати, він би не зробив цього. А вона просто мовчала…
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!