На Прикарпатті породіля власноруч позбавила життя свого новонародженого сина. Малюка, який щойно вперше вдихнув повітря і заплакав, жінка вдарила металевою мискою по голові. Тіло немовляти закопала біля сараю, де тримала худобу. Про смерть малюка ніхто б не довідався, якби не сільський фельдшер.
Надії – двадцять шість. Вона мати двох дівчат. Старшій дочці – 6 років, молодшій – 2. Своїй третій дитині – сину – Надія дала життя лише на кілька хвилин. Жінка живе на вершині гори. Від дому до найближчої дороги – понад три з половиною кілометри. Тому народжувати Надія вирішила вдома. Коли почалися пологи, поруч були тільки діти. Їм жінка сказала сидіти в іншій кімнаті і не виходити. Малюк з’явився на світ десь о четвертій ранку. Але до сходу сонця так і не дожив.
Удар виявився смертельним. Тіло сина мати лишила на підлозі де воно пролежало до самого ранку.
Про смерть новонародженого ніхто б ніколи не дізнався. Жінка не заміжня і живе з дітьми. Найближчі сусіди – за півкілометра. Першим забив на сполох сільський фельдшер. Медик прийшов оглянути вагітну і одразу помітив, що живота немає…
Дивіться «Надзвичайні новини» з понеділка по пятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!