Угрупування наркоторговців вивезло свого конкурента за місто, де чоловіка забили до смерті.
Убитим був багаторазово судимий, в тому числі за вбивство, чоловік. Востаннє кримінальник звільнився навесні цього року і щоб прожити, почав торгувати наркотиками. За оперативними даними, прибутки були невеликими, відтак він почав збувати дур на чужій території. Конкуренти цього не простили і, піймавши чоловіка, вивезли його на сміттєзвалище, де забили битками. Убивцям світить найвища міра покарання.
Дивіться випуски передачі “Надзвичайні новини” о 19.25 на телеканалі ICTV!
Матеріал:kriminal.tv