Video: Зґвалтування дітей в Україні: як Верховна Рада планує боротися з педофілами

Пильнуйте своїх дітей, не відпускайте навіть на дитячий майданчик... По вулицям розгулюють збоченці, які ладні зробити таке, що просто волосся стає дибки. І масштаби таких злочинів просто вражають. Розірвати це замкнене коло намагаються депутати: зареєстрували законопроект і готові хоч з завтрашнього дня вводити реєстр педофілів, хімічну кастрацію і підвищити їм покарання.... Але цей закон уже 2 рік ходить від кабінету в кабінет і навіть знайшов його противників. Виявляється у нашій державі є ті, хто права скривдженої дитини ставить у один ряд із їх гвалтівниками... Так вам не почулося і як не дивно до їх думки детупати збираються дослухатися. На які поступки пішли і як тепер захищатимуть права наших з вами дітей, дивіться далі! Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як жертвою збоченця стала трирічна дівчинка на Житомирщині.

Зґвалтування дітей в Україні: як Верховна Рада планує боротися з педофілами

0 Комментировать

Пильнуйте своїх дітей, не відпускайте навіть на дитячий майданчик… По вулицям розгулюють збоченці, які ладні зробити таке, що просто волосся стає дибки. І масштаби таких злочинів просто вражають.

Розірвати це замкнене коло намагаються депутати: зареєстрували законопроект і готові хоч з завтрашнього дня вводити реєстр педофілів, хімічну кастрацію і підвищити їм покарання…. Але цей закон уже 2 рік ходить від кабінету в кабінет і навіть знайшов його противників.

Виявляється у нашій державі є ті, хто права скривдженої дитини ставить у один ряд із їх гвалтівниками… Так вам не почулося і як не дивно до їх думки детупати збираються дослухатися. На які поступки пішли і як тепер захищатимуть права наших з вами дітей, дивіться далі!

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як жертвою збоченця стала трирічна дівчинка на Житомирщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.04.2019 20:07

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: