Люди розгулюють магазинами, пенсійними фондами, поліклініками і в чергах без масок чи бодай якогось захисту виглядають так, наче нічого не відбувається.
Невже зовсім не бояться заразитися?
Вже навіть медики відмінили усі планові операції і без нагальної потреби пацієнтів не приймають!