Video: Виколоті очі та вирізані органи: таким бойовики повернули українського військового Романа Беспалого

Виколоті очі, вирізані органи та до непізнаваності спотворене тіло. Таким бойовики повернули Романа Беспалого - українського військового із Дніпропетровщини, який загинув у полоні так званої ДНР. Але рідні тіло - не впізнали, а судмедексперти - через відсутність внутрішніх органів - не змогли навіть вставити причину смерті. Тому довелося проводити ДНК-експертизу. [read_more_news] І хоча тест майже сто відсотково підтвердив особу бійця, дружина категорично відмовляється вірити, що ховає саме свого Романа. Адже вночі просто перед похороном - у труні , яку напередодні забрали з моргу, - замість тіла чоловіка виявила ….чорні пакети з невідомими рештками. Невже тіла підмінили навмисно? Хто і чому змушує ще більше страждати родину закатованого бойовиками українського полоненого? У загадковій історії розбирались наші журналісти.

Виколоті очі та вирізані органи: таким бойовики повернули українського військового Романа Беспалого

0 Комментировать

Виколоті очі, вирізані органи та до непізнаваності спотворене тіло.

Таким бойовики повернули Романа Беспалого – українського військового із Дніпропетровщини, який загинув у полоні так званої ДНР.

Але рідні тіло – не впізнали, а судмедексперти – через відсутність внутрішніх органів – не змогли навіть вставити причину смерті.

Тому довелося проводити ДНК-експертизу. Также по теме: Харківський терорист, що взяв у полон дев'ятьох працівників і відвідувачів Укрпошти: нові сенсації

І хоча тест майже сто відсотково підтвердив особу бійця, дружина категорично відмовляється вірити, що ховає саме свого Романа.

Адже вночі просто перед похороном – у труні , яку напередодні забрали з моргу, – замість тіла чоловіка виявила ….чорні пакети з невідомими рештками.

Невже тіла підмінили навмисно?

Хто і чому змушує ще більше страждати родину закатованого бойовиками українського полоненого?

У загадковій історії розбирались наші журналісти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12.12.2019 20:15

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: