Війна за землю на Вінниччині — селяни проти фермерського господарства

Вони днюють і ночують у відкритому полі, вони навіть готові лягати під колеса трактора та сівалки, аби їх почули.

На Вінниччині жителі села Браїлів уже кілька діб  блокують роботу сільгосптехніки.

Серед пікетувальників і жінки і чоловіки, усі — поважного віку, які відпрацювали не один десяток років на місцевому цукрокомбінаті.

Підпримство вже давно розвалилося, а люди залишилися ні з чим.  Также по теме: Дикий Захід - на українських полях. Фермери страждають від рейдерських нападів

Тоді чому тепер  селяни не дають працювати фермерському господарству і зривають посівну кампанію?

Виявляється, питання в самій землі.

Нині нею розпоряджається фермерське підприємство.

Але люди кажуть, вона повинна належати їм.

То ж які вимоги ставлять пікетуваьники і чи мають шанс добитися свого?

З полів Вінниччини повернулася наша Тетяна Островщук .

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ