Іноді подорож не просто закінчується плачевно.
Особливо, якщо їдеш в потязі Укрзалізниці!
Уявіть лише, яка трагедія спіткала бідолашну пасажирку, яка їхала з Києва до Полог.
У плацкартному вагоні на жінку впала полиця, на якій лежав інший пасажир.
Жахливий удар і у постраждалої переломаний хребет! Также по теме: Локомотив відрізав голову співробітниці Укрзалізниці
Вона не може встати, навіть самостійно в туалет сходити!
Їй поставили страшний діагноз і болі в спині переслідуватимуть бідолашну до кінця життя!
А як же пояснюють каліцтво людини в Укрзалізниці?
Як виправдовуються? Виправдовуються – то гучно сказано!
Лише в своїй зухвалій і ганебній манері перекладають вину, здогадайтесь, на кого?
На самих пасажирів! Це вже просто верх цинізму.