У Харкові судять юнака за жорстоке вбивство 14-річної школярки

Підліткове кохання, яке скінчилося кривавою розправою.

У Харкові судді розглядають моторошну справу про жорстоке вбивство  14-річної Ліди Шеховцової.

Слідчі нарахували на тілі дитини більше десятка колото-різаних ран.

  Также по теме: Як засуджений до довічного за подвійне вбивство, був звільнений з-під варти

Вижити у дівчинки не було шансів. Це не вкладається в голові, але із просто звірячою жорстокістю життя у Ліди забрав її колишній хлопець — 16-річний Іван Новіков.

Його затримали гарячим слідом. Під час обрання запобіжного заходу підліток плакав і шкодував про те, що накоїв.

Та от мотивів свого вчинку так і не повідомив. Тепер же поведінка хлопця змінилася кардинально.

За час перебування в СІЗО він добре вивчив свої права і цитує їх, наче досвідчений адвокат.

А його мати просто таки закидала суддів папірцями з вимогами відводів та заявами відносно порушень до свого сина.

Нащо ж розрахована ця вистава? І чи дочекаються правосуддя батьки вбитої Ліди?

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ