Вижити у дівчинки не було шансів. Це не вкладається в голові, але із просто звірячою жорстокістю життя у Ліди забрав її колишній хлопець — 16-річний Іван Новіков.
Його затримали гарячим слідом. Під час обрання запобіжного заходу підліток плакав і шкодував про те, що накоїв.
Та от мотивів свого вчинку так і не повідомив. Тепер же поведінка хлопця змінилася кардинально.
За час перебування в СІЗО він добре вивчив свої права і цитує їх, наче досвідчений адвокат.
А його мати просто таки закидала суддів папірцями з вимогами відводів та заявами відносно порушень до свого сина.
Нащо ж розрахована ця вистава? І чи дочекаються правосуддя батьки вбитої Ліди?