Video: Цвинтар часів Другої Світової Війни – комунальники відрили скелет німця у Кривому Розі

Ремонтували трубопровід, а наштовхнулися на цвинтар часів Другої Світової Війни. Під Кривим Рогом працівники комунального підприємства знайшли скелет солдата, коли рили траншею під нові труби для води. Та моторошній знахідці навіть не здивувалися, бо не вперше тут натикаються на людські рештки. [read_more_news] Там немає жодної згадки про захоронення, ні натяку на могили або закопаних людей, та щороку дістають з-під землі нові і нові трупи. Разом з залишками тіла солдата знайшли і ймовірно його особисті речі: протез щелепи, іменний медальйон, крем та навіть ґудзики від кітеля. На місці подій побував наш Олег Єрмолінський і з головою «пірнув» у історію минулого сторіччя.

Цвинтар часів Другої Світової Війни – комунальники відрили скелет німця у Кривому Розі

0 Комментировать

Ремонтували трубопровід, а наштовхнулися на цвинтар часів Другої Світової Війни.

Під Кривим Рогом працівники комунального підприємства знайшли скелет солдата, коли рили траншею під нові труби для води.

Та моторошній знахідці навіть не здивувалися, бо не вперше тут натикаються на людські рештки. Также по теме: Скелет під яблунею. Моторошна знахідка на Харківщині

Там немає жодної згадки про захоронення, ні натяку на могили або закопаних людей, та щороку дістають з-під землі нові і нові трупи.

Разом з залишками тіла солдата знайшли і ймовірно його особисті речі: протез щелепи, іменний медальйон, крем та навіть ґудзики від кітеля.

На місці подій побував наш Олег Єрмолінський і з головою «пірнув» у історію минулого сторіччя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.11.2019 20:43

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: