ICTV - Разом краще

Video: Троє підлітків заманили 6-річного хлопчика у закинуту будівлю і там зґвалтували

У селищі Пісочин, що на Харківщині, троє підлітків заманили 6-річного хлопчика у закинуту будівлю і там зґвалтували. Знущання над дитиною фільмували на телефон, а потім це відео пропонували переглянути однокласникам за 50 гривень. Найстаршому з катів маленької беззахисної жертви всього 15 років.  В це важко повірити, але підозрювані у цьому без перебільшення жахливому злочині і досі на свободі. Дивіться також: У Кривому Розі молодик розбещував 14-річну дівчинку та знімав усе на мобільний телефон Тим часом підлітки своєї провини не визнають. А от батьки дітей, які навчаються з малолітніми збоченцями в одній школі, б'ють на сполох. Люди просто шоковані діями підлітків і вимагають для них найсуворішого покарання.В поліції їх опитали і відпустили до дому, бо наразі не мають прямих доказів. До правоохоронців батьки зґвалтованої дитини звернулися на третій день після події. Нагадаємо, що на Хмельниччині 29-річний покидьок зґвалтував і пограбував п’ятикласницю

Троє підлітків заманили 6-річного хлопчика у закинуту будівлю і там зґвалтували

0 Комментировать

У селищі Пісочин, що на Харківщині, троє підлітків заманили 6-річного хлопчика у закинуту будівлю і там зґвалтували. Знущання над дитиною фільмували на телефон, а потім це відео пропонували переглянути однокласникам за 50 гривень.

Найстаршому з катів маленької беззахисної жертви всього 15 років.  В це важко повірити, але підозрювані у цьому без перебільшення жахливому злочині і досі на свободі.

Дивіться також: У Кривому Розі молодик розбещував 14-річну дівчинку та знімав усе на мобільний телефон

Тим часом підлітки своєї провини не визнають. А от батьки дітей, які навчаються з малолітніми збоченцями в одній школі, б’ють на сполох. Люди просто шоковані діями підлітків і вимагають для них найсуворішого покарання.В поліції їх опитали і відпустили до дому, бо наразі не мають прямих доказів. До правоохоронців батьки зґвалтованої дитини звернулися на третій день після події.

Нагадаємо, що на Хмельниччині 29-річний покидьок зґвалтував і пограбував п’ятикласницю

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

11.04.2019 20:01

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: