Стрілянина з протитанкового гранатомету на Рівненщині закінчилась трагедією

Посадили картоплю і гайда стріляти з протитанкового гранатомету. Так розважилися два брати на Рівненщині, після чого один з них залишився без пальців.

Стріляючи з РПГ, відомого як «муха», йому мало не відірвало кисть лівої раки.

Тепер чоловік у лікарні пояснює слідчим звідки у нього зброя і, головне, навіщо і по чому він стріляв. Усі подробиці цієї історії вже за мить у репортажі Павла Шамшина.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про стрілянину на контрольно-пропускному пункті траси Одеса-Київ.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ