Стрілянина з протитанкового гранатомету на Рівненщині закінчилась трагедією
Посадили картоплю і гайда стріляти з протитанкового гранатомету. Так розважилися два брати на Рівненщині, після чого один з них залишився без пальців.
Стріляючи з РПГ, відомого як «муха», йому мало не відірвало кисть лівої раки.
Тепер чоловік у лікарні пояснює слідчим звідки у нього зброя і, головне, навіщо і по чому він стріляв. Усі подробиці цієї історії вже за мить у репортажі Павла Шамшина.