А під Полтавою, в Нових Санжарах, не просто заблокували дорогу, аби не пустити евакуйованих.
Коли поліцейські з бронетехнікою пробували все таки завезти їх у санаторій, натовп місцевих влаштував з нацгвардійцями бійню та закидав автобуси з бідолашними людьми камінням!
Повний хаос, неконтрольований гнів і ганьба!
Гляньте, що там сталося, що відбувається тепер, і кого в цьому звинувачують.