Video: Страшна помилка головного хірурга: що заслужений лікар забув у животі свого пацієнта?

На що ми сподіваємося, лягаючи на операційний стіл, покірно віддаючись в руки лікарів? На те, що біль минеться, рани загояться, життя продовжиться! А що буває... натомість? Натомість - можуть бути страждання, нестерпний біль, тягар для родичів і цинічна байдужість лікарів. найавторитетніших з них історія з Хмельниччини змушує обходити десятими дорогами. З-під ножа заслуженого медика повернувся Володимир. Чоловікові видалили жовчний міхур і наступні півтора роки життя він віддав нестерпним мукам. Виявилося, увесь цей час чоловік живе з сюрпризом усередині! У нього в животі дещо... забули! Ви вже здогадалися, хто його нагородив небажаним подарунком? І як погоджуватися на операцію, коли попереду майорить ризик... опинитися з ... так званим чужорідним тілом?! Причому, у лікарському недбальстві пацієнт звинувачує не когось, а цілого професора, заслуженого лікаря України і головного хірурга області! Не дивно, що в допомозі бідолашному чоловікові - цинічно відмовили! і наче - намагаються сховати сліди шокуючої медичної помилки! А що - наркоз, операція, і вже ніхто нікому нічого не доведе... Володимиру нічого не лишалося, крім звернутися до Надзвичайних новин. Лише з нами він сподівається, що його життя таки врятують. Те, що лише здається неможливим, а насправді - може статися з кожним! ....

Страшна помилка головного хірурга: що заслужений лікар забув у животі свого пацієнта?

0 Комментировать

На що ми сподіваємося, лягаючи на операційний стіл, покірно віддаючись в руки лікарів? На те, що біль минеться, рани загояться, життя продовжиться! А що буває… натомість?
Натомість – можуть бути страждання, нестерпний біль, тягар для родичів і цинічна байдужість лікарів. найавторитетніших з них історія з Хмельниччини змушує обходити десятими дорогами. З-під ножа заслуженого медика повернувся Володимир. Чоловікові видалили жовчний міхур і наступні півтора роки життя він віддав нестерпним мукам.
Виявилося, увесь цей час чоловік живе з сюрпризом усередині! У нього в животі дещо… забули! Ви вже здогадалися, хто його нагородив небажаним подарунком?
І як погоджуватися на операцію, коли попереду майорить ризик… опинитися з … так званим чужорідним тілом?! Причому, у лікарському недбальстві пацієнт звинувачує не когось, а цілого професора, заслуженого лікаря України і головного хірурга області!
Не дивно, що в допомозі бідолашному чоловікові – цинічно відмовили! і наче – намагаються сховати сліди шокуючої медичної помилки! А що – наркоз, операція, і вже ніхто нікому нічого не доведе…
Володимиру нічого не лишалося, крім звернутися до Надзвичайних новин.
Лише з нами він сподівається, що його життя таки врятують. Те, що лише здається неможливим, а насправді – може статися з кожним! ….

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.10.2017 12:05

Топ видео

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: