Самогубці чи жертви побратимів-садистів: в українській армії ховають істину про убивства серед своїх

Півтисячі самогубств — серед бійців АТО. Шокуюча статистика від військової прокуратури, зокрема, й цифрри НЕбойових втрат безпосередньо в зоні бойових дій — просто приголомшують!  Родини отримують труни з тілами і ТАВРОМ на загиблому члені сім»ї. І мало хто потім починає розбиратися — а чи так це було насправді, як звітують командири?
Чому раптом бійці вбивають себе якраз напередодні відпустки, після розмови з рідними, після того, як домовилися про якісь плани?.. *PL2* Історії двох солдат із Вінницької та Харківської області — 50-ти річного Юрія Барашенка та 23-ри річного Максима Блудова — схожі, як близнюки.
Обоє загинули влітку 16-го. Обох знайшли із простреленими головами. Обидва, за офіційними версіями, застрелилися з АВТОМАТА!
Родичів обох загиблих переконують: чоловіки — самогубці! Але у це з першого дня не повірив ніхто із рідних.
Це здається НЕМОЖЛИВИМ, але сім’я вінницького бійця за півтора роки таки ЗУМІЛА спростувати статус самогубці. Хоча для цього довелося піти на дуже важкий крок — провести ексгумацію. Експертиза тривала три місяці, і НОВІ результати кардинально відрізняються від перших висновків.  Тож, виходить, хтось НАВМИСНО ховає УБИВСТВА в лавах нашої армії?

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ