Самогубство чи жорстоке вбивство? У Києві з вікна вилетіла жінка

Закривавлене тіло під вікнами багатоповерхівки на якому не знайти живого місця. У столиці жінка випала з вікна 3-го поверху, але цьому передувало божевільне побиття. Синці та тілі жертви практично усюди. А власник квартири вдає наче нічого не сталося. Ігор Шумик пробрався до помешкання де це все сталося і знайшов неспростовні докази того, що жінку перед смертю нещадно лупцювали. Неймовірне правда, яка змушує сумніватися в самогубстві бідолашної просто зараз.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ