Video: Рука Кремля: ТОП резонансних замахів і вбивств

За три роки неоголошеної війни ми так звикли до гучних замахів і вбивств, що навіть перестали дивуватися! Жертви - військові, розвідники, журналісти й політики. І жоден із цих кривавих злочинів не розкритий до кінця! Зате, у вуалі павутиння всі ниточки плетуться до Росії. Яка ж мета цих убивств насправді? Ліквідація Вороненкова, замах на Геращенка, підрив полковника СБУ Хараберюша, спецназівця Шаповала... Схожі епізоди і єдине пояснення. Та чомусь - БЕЗ слідства. Доки існуватиме версія про причетність руки Кремля, більшість злочинів, схоже, так і залишаться нерозкритими. Жорстока реальність, яка перетворюється зі страшилки на вИправдання БЕЗдіяльності. Яких страшних наслідків слід чекати ВСІМ нам?

Рука Кремля: ТОП резонансних замахів і вбивств

0 Комментировать

За три роки неоголошеної війни ми так звикли до гучних замахів і вбивств, що навіть перестали дивуватися! Жертви – військові, розвідники, журналісти й політики. І жоден із цих кривавих злочинів не розкритий до кінця!
Зате, у вуалі павутиння всі ниточки плетуться до Росії. Яка ж мета цих убивств насправді? Ліквідація Вороненкова, замах на Геращенка, підрив полковника СБУ Хараберюша, спецназівця Шаповала… Схожі епізоди і єдине пояснення. Та чомусь – БЕЗ слідства.
Доки існуватиме версія про причетність руки Кремля, більшість злочинів, схоже, так і залишаться нерозкритими. Жорстока реальність, яка перетворюється зі страшилки на вИправдання БЕЗдіяльності. Яких страшних наслідків слід чекати ВСІМ нам?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.10.2017 14:51

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: