Video: Проституція в Україні: хто кришує, як замовити та чи скоро легалізують

Любов - на продаж! Не тільки наркотики можуть роками не помічати люди в погонах... Вони обділяють увагою і секс-бізнес. Про це кажуть самі ж його учасниці. Адже проституція, з якою в нас офіційно боряться правоохоронці, квітне по всій країні: замовити повію так само легко, як купити в магазині хліб чи молоко. Дівчата на панелі вже не можуть терпіти знущань і поборів з боку силовиків і готові платити в бюджет, замість кишень кришувальників. А що ж поліція? Їхня відповідь багато кого таки здивує!  Матеріал Павла Шамшина, який... Глибоко розібрався у пікантній темі.    

Проституція в Україні: хто кришує, як замовити та чи скоро легалізують

0 Комментировать

Любов – на продаж! Не тільки наркотики можуть роками не помічати люди в погонах… Вони обділяють увагою і секс-бізнес. Про це кажуть самі ж його учасниці.

Адже проституція, з якою в нас офіційно боряться правоохоронці, квітне по всій країні: замовити повію так само легко, як купити в магазині хліб чи молоко.

Дівчата на панелі вже не можуть терпіти знущань і поборів з боку силовиків і готові платити в бюджет, замість кишень кришувальників. А що ж поліція? Їхня відповідь багато кого таки здивує!  Матеріал Павла Шамшина, який… Глибоко розібрався у пікантній темі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 20:08

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: