Video: Полювання на гроші: як не втратити останні заощадження і зберегти собі життя?

Про них мріють, їх бачать уві сні та наяву, заради них будують плани та йдуть на будь-які вчинки та ЗЛОЧИНИ! ГРОШІ - улюблене слово усіх людей на планеті. Нуууу, за всіх не розписуйся! Комусь може щастя - любов..! Зрештою, здоров'я дорожче грошей... Ага, особливо здоров'я - з кожними роком все дорожче і дорожче. Тож в таких умовах тримати в руках не просто копійки прагне кожен. А мріє про мішкИ, вагони, літаки валют! Та заробити їх лише чесним шляхом - погодьтеся, майже нереально. А якщо і так, то явно не за день і не за два. Тож люди зі слабкою терплячкою вдаються до шахрайства - дурять інших. Зокрема, в обмінниках! Ви не повірите, але наша Катерина Сметана вам доведе: ті, кому кортить отримати шалену суму грошей - не гребують нічИм. Для них стати на злочинний шлях - простіше простого. Подивіться, як легко вас розведуть на десятки тисяч доларів і разом з грішми так само легко - проваляться! Наче крізь землю! Увага: Є, чому повчитися - задля власної ж безпеки!  

Полювання на гроші: як не втратити останні заощадження і зберегти собі життя?

0 Комментировать

Про них мріють, їх бачать уві сні та наяву, заради них будують плани та йдуть на будь-які вчинки та ЗЛОЧИНИ! ГРОШІ – улюблене слово усіх людей на планеті.
Нуууу, за всіх не розписуйся! Комусь може щастя – любов..! Зрештою, здоров’я дорожче грошей…
Ага, особливо здоров’я – з кожними роком все дорожче і дорожче. Тож в таких умовах тримати в руках не просто копійки прагне кожен. А мріє про мішкИ, вагони, літаки валют! Та заробити їх лише чесним шляхом – погодьтеся, майже нереально. А якщо і так, то явно не за день і не за два. Тож люди зі слабкою терплячкою вдаються до шахрайства – дурять інших. Зокрема, в обмінниках! Ви не повірите, але наша Катерина Сметана вам доведе: ті, кому кортить отримати шалену суму грошей – не гребують нічИм. Для них стати на злочинний шлях – простіше простого. Подивіться, як легко вас розведуть на десятки тисяч доларів і разом з грішми так само легко – проваляться! Наче крізь землю! Увага: Є, чому повчитися – задля власної ж безпеки!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.10.2017 12:13

Топ видео

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: