Те, що коїлося серед ночі у Голосіївському парку столиці, інакше, як справжнє жахіття, і не назвеш!
Біля озера кілька десятків озброєних чоловіків — з ножами і пістолетами!
Раптова сутичка переросла у несамовиту перестрілку. Также по теме: Перестрілка в Києві! Бандит, озброєний рушницею, проник в офіс депутата
Поранених щонайменше восьмеро, але чомусь вони навідріз відмовляються, аби їх оглядали медики.
Скривавлені, вони, стрімголов тікають до лісу, а свої машини — кидають біля парку відчиненими!
Та ще більше вражає те, хто саме влаштував жорстокий розстріл.
Бо після почутого навіть виходити на вулицю страшно.