Перестрілка у Києві: стінка на стінку зійшлися охоронці

Те, що коїлося серед ночі у Голосіївському парку столиці, інакше, як справжнє жахіття, і не назвеш!

Біля озера кілька десятків озброєних чоловіків — з ножами і пістолетами!

Раптова сутичка переросла у несамовиту перестрілку.   Также по теме: Перестрілка в Києві! Бандит, озброєний рушницею, проник в офіс депутата

Поранених щонайменше восьмеро, але чомусь вони навідріз відмовляються, аби їх оглядали медики.

Скривавлені, вони, стрімголов тікають до лісу, а свої машини — кидають біля парку відчиненими!

Та ще більше вражає те, хто саме влаштував жорстокий розстріл.

Бо після почутого навіть виходити на вулицю страшно.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ