Video: Надзвичайні новини — 07.07.2017

Дивіться у випуску «Надзвичайних новин»:   Військові навчання по-українськи! Інструктори ВБИВАЮТЬ, а не тренують! Ексклюзивні кадри! * Переїзд смерті! Шокуюча загибель цілої сім'ї! Приїхали до дідуся, а він відправив усіх на той світ! * Судді відпускають рекетирів ДОДОМУ! Бандити - за гратами, після розслідування Надзвичайних новин! *ДВІСТІ ТИСЯЧ доларів - для депутата! Чи знімуть недоторкАнність? Чи знову все зійде з рук? * Смерть у лікарні! Що сталося з молодою здоровою жінкою після пологів? Звинувачують МЕДИКІВ! * Обережно - СБУ! Ті, хто має захищати, ОБКРАДАЮТЬ! Не соромляться цупити навіть речові докази! *Гонитва, облога і силовий штурм! Грабіжники, тікаючи, наштовхнулися просто на КОПІВ! Дивіться повний випуск «Надзвичайних новин» від 07.07.2017!

Надзвичайні новини — 07.07.2017

0 Комментировать

Дивіться у випуску «Надзвичайних новин»:   Військові навчання по-українськи! Інструктори ВБИВАЮТЬ, а не тренують! Ексклюзивні кадри! * Переїзд смерті! Шокуюча загибель цілої сім’ї! Приїхали до дідуся, а він відправив усіх на той світ! * Судді відпускають рекетирів ДОДОМУ! Бандити – за гратами, після розслідування Надзвичайних новин!
*ДВІСТІ ТИСЯЧ доларів – для депутата! Чи знімуть недоторкАнність? Чи знову все зійде з рук? * Смерть у лікарні! Що сталося з молодою здоровою жінкою після пологів? Звинувачують МЕДИКІВ! * Обережно – СБУ! Ті, хто має захищати, ОБКРАДАЮТЬ! Не соромляться цупити навіть речові докази! *Гонитва, облога і силовий штурм! Грабіжники, тікаючи, наштовхнулися просто на КОПІВ!

Дивіться повний випуск «Надзвичайних новин» від 07.07.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.07.2017 21:50

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: