На Прикарпатті молода мати не дочекалася швидкої допомоги через зруйнований міст

Щось пішло не так і на Прикарпатті! Але ж хто міг гадати, що помре зовсім молода жінка, якій просто стало зле!..

Ніщо, начебто, не віщувало фатальної біди…. От тільки вона не дочекалася швидкої.

Также по теме: Прикарпаття оговтується від надзвичайної літньої стихії

Машина медиків банально не змогла переїхати через зруйнований негодою міст. Хотілося б сказати, що це — непередбачувана стихія…

От тільки змило міст аж десять років тому! А тимчасовий проїзд — теж виявився непрохідним!

Хто ж відповість за таку вбивчу бездіяльність?! Світлана Маланюк побувала на місці трагедії і просто вражена побаченим та почутим.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ