Щось пішло не так і на Прикарпатті! Але ж хто міг гадати, що помре зовсім молода жінка, якій просто стало зле!..
Ніщо, начебто, не віщувало фатальної біди…. От тільки вона не дочекалася швидкої.
Также по теме: Прикарпаття оговтується від надзвичайної літньої стихії
Машина медиків банально не змогла переїхати через зруйнований негодою міст. Хотілося б сказати, що це — непередбачувана стихія…
От тільки змило міст аж десять років тому! А тимчасовий проїзд — теж виявився непрохідним!
Хто ж відповість за таку вбивчу бездіяльність?! Світлана Маланюк побувала на місці трагедії і просто вражена побаченим та почутим.