Video: На Харківщині жінка задушила свого співмешканця поліетиленовим пакетом

Смертоносне кохання. На Харківщині 40-річна жінка жорстоко розправилася зі своїм на 9 років старшим за себе співмешканцем. В це не сила повірити, але знаряддя злочину став звичайний поліетиленовий пакет. Свій підступний задум жінка почала реалізовувати, коли чоловік заснув. Спочатку міцно зв'язала коханому руки мотузкою, а потім натягла йому на макитру  поліетиленовий пакет. І тримала його до тих пір, поки жертва не перестала дихати. Подробиці моторошного вбивства, від якого просто волосся дибки. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про чоловіка-ігромана, який у власний День народження заколов кохану дружину.

На Харківщині жінка задушила свого співмешканця поліетиленовим пакетом

0 Комментировать

Смертоносне кохання. На Харківщині 40-річна жінка жорстоко розправилася зі своїм на 9 років старшим за себе співмешканцем.

В це не сила повірити, але знаряддя злочину став звичайний поліетиленовий пакет. Свій підступний задум жінка почала реалізовувати, коли чоловік заснув.

Спочатку міцно зв’язала коханому руки мотузкою, а потім натягла йому на макитру  поліетиленовий пакет.

І тримала його до тих пір, поки жертва не перестала дихати. Подробиці моторошного вбивства, від якого просто волосся дибки.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про чоловіка-ігромана, який у власний День народження заколов кохану дружину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

01.05.2019 19:50

Топ видео

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: