Його поклали на дно старої спортивної сумки, до крихітної руки ланцюжком примотали дві обручки і підкинули…. буквально під чужий поріг.
На Дніпропетровщині у Кам’янському розшукують батьків півторамісячного немовляти, яке знайшли медики — просто у дворі підстанції швидкої допомоги.
Малюк, на диво, виявився не лише доглянутим, а й абсолютно здоровим. Также по теме: У Запоріжжі неподалік пологового будинку викинули на смітник мертве немовля
Хто ж зважився на такий роковий крок, чи може маля у когось викрали?
Копи не відкидають жодної версії. Дивіться.