На Чернігівщині працівники захищають підприємство від зухвалого рейдерського захоплення
Їх залишили ні з чим. В одну мить наклали арешт на 17 підприємств по усій країні і буквально зупинили роботу. Не давали збирати врожай, а тепер не дають його продавати. Дві тисячі працівників без діла, повсюди державна охорона, яка просто не пускає людей на їхні робочі місця. Що коїться у невеличкому містечку на Чернігівщині? Війна із загарбниками в активній фазі.