На Черкащині п’яна матір покинула немовля замерзати посеред дороги

Немає меж людській безвідповідальності і жорстокості.

Приголомшлива історія на Черкащині, яку неможливо забути.

Опівночі, просто посеред засніженої вулиці випадкові перехожі натрапили на дитячий візок, притрушений снігом!

А всередині вже ледве дихав 10-місячний малюк. Также по теме: Народила і вивезла в ліс? Моторошні зізнання горе-матері

Його крихітні руки були холодними, як лід!

Хто ж додумався покинути візок з дитиною просто на дорозі?!

Чи вижив бідолашний хлопчик? І де ж його горе-мати?

Ви не повірите, дітей у неї аж четверо.

А сама ж мати недавно ледь в калюжі не втопилася.

Неймовірно шокуюча історія, яка змусить за голову взятись!

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ