Video: Мій син – мертвий! Матір фермера змушена доводити у суді, що стала жертвою шахраїв

Історія, яка просто не вкладається в голову. У Києві жінка не один рік поспіль вимушена доводити в судах, що стала жертвою шахраїв та рейдерів, які зуміли переписати на себе майно її померлого сина. [read_more_news] Більше того, опоненти киянки намагаються довести, що чоловік не помер, а тихцем взяв гроші за продаж своєї землі і тепер десь переховується. Тож друзі і родичі фермера пішли на безпрецедентні кроки і організували цілодобове чергування біля могили, щоб тіло не викопали і не знищили.

Мій син – мертвий! Матір фермера змушена доводити у суді, що стала жертвою шахраїв

0 Комментировать

Історія, яка просто не вкладається в голову.

У Києві жінка не один рік поспіль вимушена доводити в судах, що стала жертвою шахраїв та рейдерів, які зуміли переписати на себе майно її померлого сина. Также по теме: Палка пристрасть 23-річного парубка до вдвічі старшої жінки закінчилася могилою в лісі

Більше того, опоненти киянки намагаються довести, що чоловік не помер, а тихцем взяв гроші за продаж своєї землі і тепер десь переховується.

Тож друзі і родичі фермера пішли на безпрецедентні кроки і організували цілодобове чергування біля могили, щоб тіло не викопали і не знищили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

13.03.2020 19:38

Топ видео

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: