Video: Крапка – швидкій допомозі: хочуть скоротити не лише кількість викликів на швидкій, а й кількість спеціалістів

Останній подих швидкої допомоги. Якщо раніше вона до нас ледве доїжджала, то тепер про неї, здається, можна забути. Нова швидка допомога з легкістю може відмовитися від вас.  Захмарний тиск у бабусі? Температура в малесенької дитини? НирковА колика в дружини? Тепер це - наші проблеми!  НАШІ, і якби нам у цю мить не боліло... чекати доведеться на сімейного лікаря або ж самим добиратися до лікарні.  Принаймні, ТАК хочуть у міністерстві охорони здоров'я. Бо ж тоді можна буде неабияк зекономити. На чому ж ІЩЕ, як не на нашому з вами здоров'ї?! У планах чиновників - скоротити не лише кількість викликів на швидкій, а й кількість спеціалістів! Відтепер - у швидкій працюватимуть так звані парамедики, завдання яких - лиш ЯКОСЬ довезти до лікарні. Ніякої спеціалізованої лікарської допомоги - лише стабілізувати та транспортувати. Як би ви це назвали? Може, як лікарі, - геноцидом?  Яка біда підкралася до нас надто близько? І чому б'ють на сполох ті, хто все життя повертав людей з того світу?  Чому вони зрікаються нововведень, які більше не допоможуть людям упоратися зі смертю?

Крапка – швидкій допомозі: хочуть скоротити не лише кількість викликів на швидкій, а й кількість спеціалістів

0 Комментировать

Останній подих швидкої допомоги. Якщо раніше вона до нас ледве доїжджала, то тепер про неї, здається, можна забути. Нова швидка допомога з легкістю може відмовитися від вас.  Захмарний тиск у бабусі? Температура в малесенької дитини? НирковА колика в дружини? Тепер це – наші проблеми!  НАШІ, і якби нам у цю мить не боліло… чекати доведеться на сімейного лікаря або ж самим добиратися до лікарні.  Принаймні, ТАК хочуть у міністерстві охорони здоров’я. Бо ж тоді можна буде неабияк зекономити.
На чому ж ІЩЕ, як не на нашому з вами здоров’ї?! У планах чиновників – скоротити не лише кількість викликів на швидкій, а й кількість спеціалістів! Відтепер – у швидкій працюватимуть так звані парамедики, завдання яких – лиш ЯКОСЬ довезти до лікарні. Ніякої спеціалізованої лікарської допомоги – лише стабілізувати та транспортувати. Як би ви це назвали? Може, як лікарі, – геноцидом?  Яка біда підкралася до нас надто близько? І чому б’ють на сполох ті, хто все життя повертав людей з того світу?  Чому вони зрікаються нововведень, які більше не допоможуть людям упоратися зі смертю?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.12.2017 15:57

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: