Video: Хвиля дитячого насильства в Україні: як захиститися від кровожерливих дітей-звірів?

Епізоди жахів - ті, які манять і змушують переглядати їх знову і знову! Тепер вони - не кіношні, а цілком реальні. Там головні дійові особи - сусіди або знайомі, просто ЗВИЧАЙНІ люди, що ходять поруч!  Ці відео у мережі стають надпопулярними. Особливо, коли герої - ЖІНОЧОЇ статі! Ще бажаніше - коли це такі собі "Лоліти" - школярки, але не велелюбні й кокетливі, а по-справжньому КРОВОЖЕРЛИВІ!  Учениці восьмого та дев'ятого класів на Херсонщині влаштували кулачні розбірки. Дівчата оскаженіли від образ у соцмережах. Уявляєте, що з дІтьми робить віртуальний зв'язок? Але найгірше - те, що за скаженим побоїщем стежили кілька десятків їхніх ровесників! Стежили не онлайн, а поряд, навколо самого імпровізованого рингу. І ЖОДЕН з «групи підтримки» навіть не намагався втрутитися й розборонити озвірілих дівчат! Навпаки - підбурювали та знімали на телефони. Хвиля дитячого насильства вже набуває загрозливого масштабу. Старшокласниці б"ються у дворах шкіл, юні хлопці влаштовують розправи в коридорах навчальних закладів, все це - з абсолютно, здається, НЕмотивованою НАДжорстокістю! Це не завжди завершується образами чи середніми тілесними! У Дніпрі троє підлітків перерізали ГОРЛО своєму другові - уявіть! - через комп'ютер. То звідки у дітей - так би мовити, квітів життя... - така НЕлюдська поведінка, від якої моторошно навіть дорослим?

Хвиля дитячого насильства в Україні: як захиститися від кровожерливих дітей-звірів?

0 Комментировать

Епізоди жахів – ті, які манять і змушують переглядати їх знову і знову! Тепер вони – не кіношні, а цілком реальні. Там головні дійові особи – сусіди або знайомі, просто ЗВИЧАЙНІ люди, що ходять поруч!  Ці відео у мережі стають надпопулярними. Особливо, коли герої – ЖІНОЧОЇ статі! Ще бажаніше – коли це такі собі “Лоліти” – школярки, але не велелюбні й кокетливі, а по-справжньому КРОВОЖЕРЛИВІ!  Учениці восьмого та дев’ятого класів на Херсонщині влаштували кулачні розбірки. Дівчата оскаженіли від образ у соцмережах. Уявляєте, що з дІтьми робить віртуальний зв’язок?
Але найгірше – те, що за скаженим побоїщем стежили кілька десятків їхніх ровесників! Стежили не онлайн, а поряд, навколо самого імпровізованого рингу. І ЖОДЕН з «групи підтримки» навіть не намагався втрутитися й розборонити озвірілих дівчат! Навпаки – підбурювали та знімали на телефони.
Хвиля дитячого насильства вже набуває загрозливого масштабу. Старшокласниці б”ються у дворах шкіл, юні хлопці влаштовують розправи в коридорах навчальних закладів, все це – з абсолютно, здається, НЕмотивованою НАДжорстокістю!
Це не завжди завершується образами чи середніми тілесними! У Дніпрі троє підлітків перерізали ГОРЛО своєму другові – уявіть! – через комп’ютер.
То звідки у дітей – так би мовити, квітів життя… – така НЕлюдська поведінка, від якої моторошно навіть дорослим?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.11.2017 15:34

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: