Video: Хто проводить на українцях вибухові експерименти і від чого системно зачищують території?

Зате головний військовий прокурор повідомив! Те, від чого волосся починає ворушитися на голові!  Уявляєте собі, тактичний ракетний комплекс Точка-У? Це той, ракети якого летять на 120!! кілометрів і випалюють усе на 300!! метрів довкола. Так от, ці боєприпаси в нас охороняють п'яні офіцери!  Двох нещодавно затримали просто на складі. Цікаво, як би ті п'яні командири глянули у вічі побратимам, що з останніх сил утримують позиції на фронті, економлячи такі цінні боєприпаси?  Або - мешканцям багатостраждальної Калинівки і прилеглих сіл, зруйнованих, ну просто як на війні, снарядами й ракетами, які хтось не догледів!  Чи навчили чужі страждання бодай-чомусь військове керівництво?! Ми наблизилися впритул до стратегічного арсеналу й показали, як його охороняють! Вражаючі факти та шокуючі одкровення людей, що працювали на калинівських складах! То чи були диверсанти?!  

Хто проводить на українцях вибухові експерименти і від чого системно зачищують території?

0 Комментировать

Зате головний військовий прокурор повідомив! Те, від чого волосся починає ворушитися на голові!  Уявляєте собі, тактичний ракетний комплекс Точка-У? Це той, ракети якого летять на 120!! кілометрів і випалюють усе на 300!! метрів довкола. Так от, ці боєприпаси в нас охороняють п’яні офіцери!  Двох нещодавно затримали просто на складі.
Цікаво, як би ті п’яні командири глянули у вічі побратимам, що з останніх сил утримують позиції на фронті, економлячи такі цінні боєприпаси?  Або – мешканцям багатостраждальної Калинівки і прилеглих сіл, зруйнованих, ну просто як на війні, снарядами й ракетами, які хтось не догледів!  Чи навчили чужі страждання бодай-чомусь військове керівництво?! Ми наблизилися впритул до стратегічного арсеналу й показали, як його охороняють! Вражаючі факти та шокуючі одкровення людей, що працювали на калинівських складах! То чи були диверсанти?!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.10.2017 16:44

Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: