Звалище скелетів біля лікарні!
В Запоріжжі шукають тих, хто викинув дві тони кісток тварин просто біля обласної лікарні.
На шокуючу знахідку натрапили пацієнти і були просто приголомшені — скривавлені залишки були розкидані просто по лісосмузі.
Поки поліція шукає, хто таке наробив, ветеринари намагаються встановити, чи не заражені ці останки. Подробиці далі.