Дві тонни скривавлених кісток тварин знайдено біля лікарні у Запоріжжі

Звалище скелетів біля лікарні!

В Запоріжжі шукають тих, хто викинув дві тони кісток тварин просто біля обласної лікарні.

На шокуючу знахідку натрапили пацієнти і були просто приголомшені — скривавлені залишки були розкидані просто по лісосмузі.

Поки поліція шукає, хто таке наробив, ветеринари намагаються встановити, чи не заражені ці останки. Подробиці далі.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ