Video: Анатомія ручного патріота: як пов’язані події довкола Коханівського зі спробою підірвати Мосійчука?

А про іншу моторошну подію, що сталася тієї ж страшної ночі, взагалі - мовчать. В іншому кінці столиці, за дивних обставин, горів будинок, який пов'язують із колишнім в.о. прем'єра Сергієм Арбузовим. У ньому живуть і ледве не загинули два десятки переселенців. Це могло бути лише прикрим збігом, якби не місток, що об'єднує ці дві події. За елітну новобудову, виявляється, вже давно точиться серйозна боротьба між предстаниками добробатів.А за кілька днів до пожежі дійшло вже до крові. Микола Коханівський, який називає себе щирим націоналістом, кілька разів вистрелив у свого опонента. Просто посеред людної вулиці! Суд над ним перетворився на небачене досі побоїще! І серед тих, хто першим прийшов визволяти озброєного хулігана... - саме нардеп Ігор Мосійчук!! Як пов'язані події довкола Коханівського зі спробою підірвати народного обранця? Анатомія ручного патріота - у нашому спеціальному репортажі.

Анатомія ручного патріота: як пов’язані події довкола Коханівського зі спробою підірвати Мосійчука?

0 Комментировать

А про іншу моторошну подію, що сталася тієї ж страшної ночі, взагалі – мовчать. В іншому кінці столиці, за дивних обставин, горів будинок, який пов’язують із колишнім в.о. прем’єра Сергієм Арбузовим.
У ньому живуть і ледве не загинули два десятки переселенців. Це могло бути лише прикрим збігом, якби не місток, що об’єднує ці дві події. За елітну новобудову, виявляється, вже давно точиться серйозна боротьба між предстаниками добробатів.А за кілька днів до пожежі дійшло вже до крові. Микола Коханівський, який називає себе щирим націоналістом, кілька разів вистрелив у свого опонента. Просто посеред людної вулиці! Суд над ним перетворився на небачене досі побоїще! І серед тих, хто першим прийшов визволяти озброєного хулігана… – саме нардеп Ігор Мосійчук!! Як пов’язані події довкола Коханівського зі спробою підірвати народного обранця? Анатомія ручного патріота – у нашому спеціальному репортажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.10.2017 14:13

Топ видео

    Пока нет материалов ...
Завантаження...

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: