X

Чрезвычайные новости. Нелепое ограбление произошло на Кировоградщине

Мужчина обокрал, после чего угнал машину и не нашел ничего умнее, как покинуть ее .. у себя во дворе!

За словами затриманого, він вертався з гостей і був настільки п’яний, що просто не міг іти. Відтак чолов’яга угнав перше авто, яке потрапило на очі, після чого виніс із нього усі цінні речі і покинув машину перед дверима свого будинку. Опритомнів господар уже у відділку.

Щоб відійти від важкого похмілля, чоловік матиме вдосталь часу – за угон йому світить 8 років. 

Угнав машину:

— Отрыл его, сел, перерезал провода, завел и поехал домой. Когда доехал, я его кинул. Забрал оттуда запчасти, магнитофон, аккумулятор и пошел домой.

Ірина Качур, слідча міліції:

— Вказаний громадянин неодноразово раніше судимий, а саме за викрадення автомобілів. На даний час ведеться досудове слідство.