УКР
УКР
07.12.2012 18:58
Поділитися

Костянтин Стогній зніме фільм про Якудзу і богиню Калі?!

0

На веб-конференції ведучий каналу ICTV і автор фільму «Кінець світу» Костянтин Стогній розповів про майбутні свої експедиції.

Над підготовкою експедицій працює цілий департамент документального кіно:

– Зараз близько 10-12 тем, які ми розроблюємо! Як на мене, нині дуже цікава і актуальна тема «суспільства і злочинності». Ми прості громадяни та й еліта нації, зокрема політики, дуже примітивно мислять на цю тему. Цікаво, наприклад, що є такі території в Індії, де люди живуть на кілька доларів в місяць і ледве виживають, але при цьому злочинність у них — найнижча у світі. Тобто не тільки нужденність штовхає людей на злочини…

Не менш цікавою для вивчення, на думку Костянтина, є містичний культ богині Калі в Індії:

– Коли людина вчиняє злочин, люди, віруючі в культ богині Калі, стверджують, що причина в тому, що люди не задобрювали  її. Тому духи цієї злої богині вселилися в людину, і змусили його вчинити протиправство. Тобто злочинець не винний, а вина лежить на тих, хто не задобрював це божество! Відповідно громада намагається виправити правопорушника інакше, духовно, не вдаючись до в’язниці!

До теми: «КІНЕЦЬ СВІТУ» НА ICTV!

Окремої уваги і документального фільму, на думку ведучого, заслуговує японська мафія Якудза, та її довголітнє існування в такому цивілізованому суспільстві як Японія:

– Якудза — це мафія, яка, фактично, легалізована в суспільстві! Ми спілкувались з людиною, яка живе поруч зі штабом даного угрупування. Так, чоловік стверджує, що це один з найспокійніших та найчистіших районів міста! Дуже дивує те, що місцеві жителі достовірно знають всіх тих, хто входить в цей злочинний клан. І тут виникає запитання: «Як може існувати таке явище в цивілізованому суспільстві?»

Які небезпеки чекали на експедицію в Латинській Америці? Що найбільше вразило Костянтина Стогнія в Мексиці? Та від чого в учасників експедиції стигла кров — дізнайтеся з повної версії веб-конференції:  

 

 

Дивіться прем’єру документального фільму Костянтина Стогнія «Кінець світу» в середу 12.12.2012 о 23:50 на телеканалі ICTV!

07.12.2012 18:58
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору