УКР
УКР
04.12.2012 17:06
Поділитися

«Кінець світу» на ICTV!

0

Фільм «Кінець світу» розкриває секрет всесвітньо відомого календаря майя, згідно з яким епоха так званого четвертого сонця, в якій живе сучасне людство, закінчується 21 грудня 2012 року.

Костянтин Стогній

Що буде далі – не відомо нікому! Як все-таки нам зустрічати цю дату – зі страхом чи  з надією? Щоб відповісти на це запитання, Костянтин Стогній разом з науковцями вирушив туди, де календар зберігається  досі,  – до Мексики і Гватемали:

– Коли в пресі почали з’являтися різноманітні повідомлення про кінець світу, всі почали перейматися цією темою. Навіть у великих містах та країнах, таких як Венесуела, Мексика, Гондурас, Гватемала, людей охопила паніка, – розповідає ведучий. –  Так, у Мехіко запустили годинник зі зворотним відліком до Апокаліпсису. І ми зрозуміли, що це хвилює і наших громадян!

До теми: 7 ГРУДНЯ — ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ З КОСТЯНТИНОМ СТОГНІЄМ З НАГОДИ ПРЕМ’ЄРИ ФІЛЬМУ «КІНЕЦЬ СВІТУ»

піраміда майя  

Команда відвідала столицю Баакальського царства – місто Паленке, де в храмі  написів учасники зазирнули у таємниці давньої цивілізації майя. Як стверджує Стогній, експедиція виявила руїни давнього міста Атлан на дні озера Ісабаль:

– Ми занурювалися в це озеро і знайшли залишки давнього міста. Воно, за припущенням німецького вченого Ріттсшайга, могло бути столицею атлантів. Раніше ніхто це озеро не досліджував. Нам вдалося зняти унікальні кадри!

Озеро Ісабаль

Навіщо майя було вести зворотний відлік календаря? Що знали стародавні народи про можливу загибель людства? 12 грудня, о 23:50, на каналі ICTV – прем’єра документального фільму Костянтина Стогнія «Кінець світу»!     

04.12.2012 17:06
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору