УКР
УКР
27.03.2012 11:37
Поділитися

«Надзвичайні подорожі». Костянтин Стогній розшукує скарб в 400 мільйонів доларів

0

У Гватемальських джунглях загублено понад 90 відсотків пірамід цивілізації Майя. Дістатися до них вчені не можуть із багатьох причин  – перш за все через діяльність партизанів, кримінальну ситуацію та важко прохідні джунглі. Утім фантастичного  там більше ніж зрозумілого. В одному із таких загублених міст побував і Костянтин Стогній.

Вчені Майяністи розповідали –  у джунглях Гватемали поховане давнє місто майя Куінкан. І нібито нічого дивного, але там знаходяться неповторні величезні моноліти, які нагадують ракети та космічні човни. А ще ніким не трону ті піраміди.

 Костянтин Стогній – ведучий «Надзвичайних новин»:

– Всього десять відсодків відомих нам пірамід відкрито вченими. А ще дев’яносто, які сховані у джунглях та горах Гватемали та Мексики, чекають на своїх дослідників.

Подібних монументів за 4000 кілометрів подорожі Мексикою та Гватемалою, ми ще не зустрічали у жодному із міст майя. Вчені наполягають – унікальне місто не дарма будували фантастичні моноліти.

Адже неподалік знаходилася столиця атлантиди – місто Атлан, яке поховало потужне виверження вулкану і води озера Ісабаль. Саме там на думку німецького вченого Йоахіма Рітстштайга можна знайти підтвердження існування цивілізації Атлантів та скарб у 400 мільйонів доларів.

Дивіться «Надзвичайні подорожі» з Костянтином Стогнієм на телеканалі ICTV!

27.03.2012 11:37
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору