УКР
УКР
07.02.2017 12:56
Поділитися

У «Надзвичайних новинах» на ICTV новий ведучий

0

У команді програми «Надзвичайні новини» на ICTV – нове обличчя. З лютого до основних ведучих Костянтина Стогнія і Вікторії Сеник приєднається також відомий журналіст і досвідчений редактор Олексій Стеценко.

– Програми такого формату, особливо ті, які виходять щодня у прайм-таймі, зазвичай мають кілька ведучих, – коментує автор програми Костянтин Стогній. – Тим більше, зараз ми повністю перейшли на режим прямих ефірів, де двох людей мало. До того ж, наші ведучі не просто читають новини, а самі займаються розслідуваннями, виїжджають на місце події, готують журналістські матеріали.

Певного графіка виходу в ефір ведучих не буде – автори проекту свідомо від нього відмовляються.

– Ми уникаємо чіткого графіка, ламаючи, таким чином, стереотипи, – каже Стогній. – Хто буде в кадрі – залежить від навантаження по відрядженням і журналістській роботі в цей день. Не тільки глядач, а й я сам вранці ще не знатиму, хто ввечері з’явиться в ефірі програми.

Новий ведучий проекту Олексій Стеценко – не новачок на телебаченні, зокрема, у кримінальних новинах. Майже десять років він був керівником і ведучим кримінальної програми «Свідок» (НТН). Кілька місяців тому почав працювати випусковим редактором програми «Надзвичайні новини».

07.02.2017 12:56
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору