УКР
УКР

Кривавий подарунок для Гітлера. «Україна кримінальна».

0 - 0

У новому випуску проекту «Україна кримінальна» Костянтин Стогній розповість історію молодого чернігівського нациста, який вважав себе сином Адольфа Гітлера і робив йому криваві «подарунки».

У квітні 2010 року в Чернігові знайшли трупи чотирьох пенсіонерів. Жорстокість вбивці просто вражала: обидві жертви в прямому сенсі слова втратили голови – їхні черепи були розтрощені в криваву кашу. Відстань між місцями злочинів свідчила про те, що вбивства – справа рук когось із місцевих, надто добре злочинець орієнтувався на місцевості. Правоохоронці не стали чекати, і негайно повідомили громадськість про те, що в місті з’явився маніяк.

Пошуки вбивці були непростими. І яке ж здивування охопило міліціонерів, коли зрештою виявилося, що всі криваві злочини маніяк вчиняв з однієї метою – зробити посмертний подарунок лідеру націонал-соціалістів Адольфу Гітлеру, сином якого вважав себе вбивця.

Як правоохоронцям вдалося вийти на чернігівського нациста – дивіться вже сьогодні о 22:00 в проекті «Україна кримінальна» на ICTV!

04.06.2014 12:13
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля