УКР
УКР

«Надзвичайні новини». Львів прибирають двірники з Європи та Азії

0 - 0

Львівські парки прибирають корейці, японці, і навіть французи, бути двірниками іноземці зголосилися самі і грошей за це не беруть. Незвичні прибиральники в столицю Галичини їздять вже 5 років, і щоразу нові: більшість з них студенти, а тепер приїхав ще й французький професор.

Паркові працівники такій допомозі радіють, кажуть, що зайві руки ніколи не завадять, але відповідальну роботу іноземцям не довіряють, просять лише позбирати листя та позамітати алеї.

14 студентів з 8 країн світу самі зголосилися безкоштовно попрацювати двірниками. У парку таку ідею сприйняли на „ура”.

Канікули з граблями в руках – кращий відпочинок для гостей Європи та Азії. Вони спеціально приїхали до Львова,  аби поприбирати у Стрийському парку – він під охороною Юнеско, і саме його представники організовують  такі тижні чистоти.  Щодня впродовж 4 годин іноземці збирають з газонів листя. Джон – волонтер з Кореї розповідає:

– Я навіть і не знаю скільки листя я сьогодні прибрав, але це класно, мені подобається прибирати парк.

Грегорі – професор фізики, він у таборі єдиний викладач – всі інші студенти. На думку француза, прибирання таке ж відповідальне заняття, як і навчання:

– Я встаю о сьомій, а потім ми усі ідемо в парк на роботу і працюємо 4 години. Мені складно сказати, що важче: робота викладача чи прибирання – обидва заняття дуже відповідальні та корисні.

Паркові працівники іноземній допомозі  раді, кажуть:  самотужки прибрати на 52-х  гектарах 15-ти  двірникам нереально.

Стежте за «Надзвичайними новинами» з понеділка по п’ятницю о 19:30 на телеканалі ICTV!

13.08.2012 16:25
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору